۴ رژیم برای تعیین جنسیت فرزند-هوران

۴ رژیم برای تعیین جنسیت فرزند

امروزه بسیاری از والدین علاقه مند این هستند که جنسیت فرزند خود را خودشان انتخاب کنند و خودشان در جنسیت فرزندشان نقش داشته باشند. معمولاً این افراد با مراجعه به متخصصان ژنتیک و متخصصان تغذیه می توانند جنسیت فرزندشان را خودشان تعیین کنند.

ازآنجایی‌که تغذیه و مواد غذایی نقش و تاثیر بسیار زیادی در شرایط بیان کروموزم های جنسی و همچنین تعیین جنسیت فرزند دارد بنابراین توصیه می‌شود که افرادی که به دنبال تعیین جنسیت فرزند خود می باشند با مراجعه به متخصصان تغذیه و دریافت برنامه غذایی مختص خود برای تعیین جنسیت فرزند خود با سلیقه خود تلاش کنند.


نقش پدر و مادر

از آنجایی که پدر نقش و تاثیر بسیار زیادی در جنسیت فرزند دارد بنابراین لازم است که هم مادر و هم پدر از یک برنامه غذایی مناسب با جنسیت خاصی که برای فرزند خود می‌خواهند استفاده کنند و از تأثیرات شگفت‌انگیز آن برخوردار شوند.
بسیار دیده می‌شود که برخی از افراد به دنبال دوقلو زایی می باشند این افراد نیز می‌توانند با مراجعه به متخصصان تغذیه و دریافت برنامه غذایی مناسب است نعمت دوقلو دار بودن برخوردار شوند.

 

استفاده از رژیم غذایی خاص قبل از بارداری می تواند نقش و تاثیر بسیار زیادی در تعیین جنسیت جنین داشته باشد بنابراین لازم است که افرادی که به دنبال تعیین جنسیت فرزند خود می باشند از مراجعه به متخصصان تغذیه غافل نشوند و مراجعه به این متخصصان بتوانند جنسیت جنین خود را تعیین کنند.
ما در این  مقاله سعی داریم شما را با مواد غذایی که در پسردار شدن فرد کمک می کنند آشنا کنیم.

خواندن این مطلب را نیز از دست ندهید : تغذیه قبل و بعد از دوران ۹ ماهه‌ی بارداری


کلسیم

متخصصان تغذیه و همچنین دانشمندان علوم پزشکی توصیه می‌کنند که افراد برای پسردار شدن مصرف کلسیم را به حداقل ممکن رسانده و از سدیم و پتاسیم استفاده کنند این افراد بر این باورند که سدیم و پتاسیم بالا می‌تواند نقش و تاثیر بسیار زیادی در پسر شدن فرزند داشته باشد.

بشتر ببینید
شاد بودن، 7 عادت که به شما کمک می‌کند تا بعد از سن 80 تا 90 سالگی زندگی خوبی داشته باشید

جنسیت کودک و رژیم


گوشت

همچنین متخصصان تغذیه توصیه می‌کنند که این افراد مصرف گوشت را جدی گرفته و از آن غافل نشوند زیرا مصرف گوشت می تواند در پسر شدن فرزند بسیار مؤثر واقع شود.


عسل

مصرف عسل یکی دیگر از مواد خوراکی می‌باشد که در طب سنتی بسیار برای پسردار شدن آن تاکید شده است بنابراین فرد می‌تواند با مصرف عسل قبل از تصمیم به بارداری نقل شد تاثیر بسیار زیادی در پسردار شدن خود داشته باشد.

خواندن این مطلب را نیز از دست ندهید : ۱۴ روش برای تقویت متابولیسم

جنسیت کودک و رژیم


موز و زردآلو

موز و زردآلو به عنوان دو میوه با طبع گرم می باشد که این میوه ها می‌تواند در پسردار شدن فرد بسیار مؤثر واقع شود و متخصصان تغذیه بسیار بر مصرف این دو میوه تاکید دارند.


غذاها و خوراکی های با طبع گرم

متخصصان طب سنتی توصیه می‌کنند که برای پسردار شدن غذاها و خوراکی‌های با طبع گرم بسیار مؤثر است و می‌تواند کمک‌کننده باشد بنابراین لازم است فردی که می‌خواهد پسردار شود از خوردن این خوراکی‌ها غافل نشود و با خوردن این خوراکی‌ها نقش و تاثیر بسیار زیادی در پسردار شدن خود داشته باشد.

سوالی که در این‌جا مطرح می‌شود این است که فرد برای تعیین جنسیت فرزند خود از چه زمانی باید مصرف مواد غذایی را شروع کند؟
متخصصان توصیه می‌کنند که فرد دو ماه قبل از بارداری به متخصصان تغذیه مراجعه کرده و با دریافت برنامه غذایی مخصوص خود در تعیین جنسیت فرزند خود نقش داشته باشند و جنسیت فرزند خود را تعیین کنند.

این نکته قابل ذکر است که برنامه غذایی که توسط متخصصین تغذیه ارائه می‌شود باید توسط پدر و مادر مصرف شود و نباید از مصرف آن غافل شوند زیرا هر گونه غافل شدن از مصرف آن می‌تواند در نتیجه نگرفتن آن‌ها مؤثر باشد.

بشتر ببینید
برای کاهش قند خون از 4 تکنیک ساده استفاده کنید

برخی از والدین به دنبال دختر شدن جنین خود می‌باشند و به‌همین دلیل نیز به متخصصان تغذیه مراجعه می‌کنند تا با دریافت برنامه غذایی مخصوص دختر شدن جنین بتوانند از نعمت دختردار شدن برخوردار شوند. وی در این مقاله سعی داریم شما را با چند توصیه از دانشمندان که برای دختر شدن جنین می باشد آشنا کنیم تا باشد شما با به کارگیری این روش‌ها بتوانید در تعیین جنسیت جنین خود موثر واقع شوید.


حذف نمک از برنامه غذایی

دانشمندان و متخصصان تغذیه توصیه می‌کنند که برای دختردار شدن مصرف نمک را از برنامه غذایی خود حذف کنید و این شانس را به خود بدهید که دختردار شوید زیرا مصرف سدیم و نمک می تواند از دختردار شدن جنین شما جلوگیری کند.

4 رژیم برای تعیین جنسیت فرزند

خواندن این مطلب را نیز از دست ندهید : با انواع چای آسم را تسکین دهید


مصرف منیزیم و کلسیم

مصرف مواد خوراکی که دارای منیزیم و کلسیم می باشد نقش و تاثیر بسیار زیادی در دختردار شدن فرد دارد بنابراین توصیه می‌شود که افراد قبل از بارداری اگر قصد دختردار شدن دارند مصرف غذاهایی که دارای منیزیم و کلسیم می باشد را جدی گرفته و از آن غافل نشوند و با مصرف منیزیم و کلسیم شانس دختردار شدن را به خود دهند.


مصرف مواد غذایی با طبع سرد

متخصصان تغذیه و متخصصان طب سنتی بر این باورند که طبع سرد نقش و تاثیر بسیار زیادی سر دختر دار شدن فرد دارد بنابراین توصیه می‌کند که افرادی که به دنبال دختردار شدن هستند می‌توانند با قرار دادن غذاها و میوه‌هایی با طبع سرد در برنامه غذایی خود از نعمت دختردار شدن برخوردار شوند.

بشتر ببینید
5 راه از بین بردن موهای زائد بدن

باید به این نکته توجه فرمایید که لقاح آزمایشگاهی و تعیین جنسیت در آزمایشگاه می تواند بسیار مؤثرتر از تغذیه برای تعیین جنسیت باشد اما دانشمندان توصیه می‌کنند که قبل از انجام لقاح آزمایشگاهی با مصرف مواد غذایی مخصوص به هر جنسیت در تعیین جنسیت فرزند خود نقش داشته باشید.
تغذیه نقش و تاثیر بسیار زیادی در سلامت جسمی و روحی فرد دارد و می‌تواند در زندگی فرد بسیار موثر واقع شود بنابراین توصیه می‌شود که تمامی افراد مصرف تغذیه مناسب را جدی گرفته و با مصرف تغذیه مناسب در قبل بعد و حین بارداری علاوه بر تاثیر در تعیین جنسیت فرزند در سلامت جنین خود نیز موثر واقع شوند.

یکی دیگر از توصیه‌هایی که دانشمندان برای افراد باردار دارند این است که از ورزش کردن و غافل نشوند و با ورزش و تغذیه مناسب نقش و تاثیر بسیار زیادی در زایمان آسان تر و همچنین سلامت بیشتر جنین خود داشته باشند.


نتیجه گیری

در آخر توصیه می‌شود که برای تعیین جنسیت جنین خود حتماً قبل از اقدام برای بارداری به متخصصین تغذیه و رژیم درمانی مراجعه کرده و با دریافت برنامه غذایی مخصوص خود نقش و تاثیر بسیاری در تعیین جنسیت جنین خود داشته باشید.

تغذیه قبل و بعد از دوران ۹ ماهه‌ی بارداری

این مطالب را هم از دست ندهید  :

۱.   ۱۳ راه برای کاهش وزن نوجوانان

۲.   بزرگ کردن سینه، ۱۰ نقش تغذیه در فرم دهی !

۳.   چگونه میزان استروژن در مردان را کاهش دهیم؟ ۳ روش اصولی


۲۴ , آبان ۱۳۹۹
یکدوسهچهارپنج
Loading...
در حال حاضر شما در وب سایت عضو نیستید