۸ راهکار برای اینکه همیشه خوش استایل باشید-هوران

۸ راهکار برای اینکه همیشه خوش استایل باشید

خوش استایل بودن، برخلاف باور عموم نیاز به صرف هزینه زیادی ندارید. با انجام روش های بسیار ساده‌ای، می‌توانید همیشه در هر موقعیتی خوش استایل و شیک باشید.

در این صفحه، می‌خواهیم شما را با نکات خوبی آشنا کنیم تا با رعایت آن‌ها، همیشه شیک و مرتب باشید و اعتماد به نفستان چند برابر شود. با ما همراه باشید…


چگونه خوش استایل باشیم

ذر ادامه به بررسی پاسخ های این سوال خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید…


روی کمد لباستان کار کنید!

برای اینکه همیشه خوش استایل باشید، نیازی نیست که چندین کمد داشته باشید؛ همان یک کمدی که در اطاقتان دارید کافی است. برای این کار، بهتر است تمام لوازم اصلی را در کمدتان داشته باشید و از خریدن چندین کت یا شلوار در یک فصل خودداری کنید.
چند دست تیشرت ساده و لباس دکمه دار با رنگ خنثی، ​​یک شلوار جین کاملاً متناسب، یک کت پشمی‌کلاسیک، چند عدد لباس بافتنی، کفش و پاپوش، کمربند، یک لباس مشکی کوچک با طرح نمادین و یک دست کت چرمی‌یا پارچه‌ای کافی است. کمدتان را مرتب و تمیز نگه دارید تا لباس هایتان سالم بمانند. اگر کمدتان نم گرفته یا درش به خوبی بسته نمی‌شود، نواقصش را هر چه زودتر برطرف کنید.


اطمینان حاصل کنید که لباس هایتان کاملاً متناسب هستند

بهترین راه برای خوب به نظر رسیدن هر لباسی، این است که با بدن شما متناسب باشد. می‌توانید یک خیاط خوب پیدا کنید تا لباس هایتان را بر اساس اندازه شما بدوزد. شلوار هایی که پاچه هایشان روی زمین کشیده می‌شود و لباس هایی که بسیار گشاد یا بسیار تنگ هستند، هیچ احساس شیک پوشی به شما نخواهند داد. اگر نمی‌خواهید شلخته به نظر برسید، بهتر است در هنگام خرید لباس‌ها، به اندازه آن‌ها دقت کنید.

بشتر ببینید
شاد بودن، 7 عادت که به شما کمک می‌کند تا بعد از سن 80 تا 90 سالگی زندگی خوبی داشته باشید

استایل


یاد بگیرید که چگونه نسبت‌ها را متعادل کنید.

اگر می‌خواهید لباس هایتان هماهنگی و هارمونی خوبی داشته باشند، باید تناسب را رعایت کنید. راه رسیدن به این هدف، پوشیدن لباسی است که متناسب با فرم اندام شما است. اگر می‌خواهید یک پیراهن بزرگ‌تر از حد معمول بپوشید، حداقل باید شلوارتان متناسب باشد. با متناسب نگه داشتن بقیه لباس هایتان، همیشه خوش استایل خواهید بود. مثلا می‌توانید یک تاپ تنگ را با شلوار جین گشاد ست کنید.


سبک شخصی خودتان را داشته باشید.

سبک شخصی مانند یک امضا است. یکی از راز های افراد خوش استایل این است که همیشه سبک شخصی شان معلوم است. ممکن است سال‌ها طول بکشد تا سبک شخصی تان را پیدا کنید. برای این کار، می‌توانید به آرامی‌شروع کرده و با انتخاب لباس‌ها و سبک های مختلف، ببینید کدام سبک شما را بهتر از قبل نشان می‌دهد. وقت بگذارید و با رنگ‌ها و مدل های مختلف بازی کنید تا آنچه که منحصر به خودتان است را پیدا کنید.


خریدار بهتری شوید

خرید کردن برعکس چیزی که فکر می‌کنید خیلی هم آسان نیست. باید یاد بگیرید که وقتی پایتان را به فروشگاه می‌گذارید، به چیز هایی دقت کنید و چه چیزهایی را نباید بگیرید. پر کردن کمد لباس با چیزهایی که شما را بد جلوه می‌دهند اصلا کار خوبی نیست. با تمرین و کسب اطلاعات بیشتر درباره هر لباس، در هنگام خرید آگاهی بهتری خواهید داشت و لباسی را انتخاب می‌کنید که شما را خوش استایل نشان دهد.

8 راهکار برای اینکه همیشه خوش استایل باشید


به لباس هایتان کمربند اضافه کنید

یکی از راه های تبدیل کردن یک لباس ساده به لباس شیک، کمربند است. با اضافه کردن یک کمربند زیبا، می‌توانید ظاهری خوش استایل داشته باشید. کمربند راه برقرار کردن تعادل بین لباس های نا همگون است. به طور مثال می‌توانید با استفاده از یک کمربند، ژاکت کشمیر بلندتان را با دامن متناسب کنید.

بشتر ببینید
لباس شما شیوه زندگی و شخصیت‌تان را نشان می دهد

با رنگ‌ها بازی کنید

اگر از امتحان کردن رنگ های جدید مطمئن نیستید، می‌توانید هر چند وقت یکبار یکی از رنگ‌ها را همراه با یک رنگ خنثی امتحان کنید و ببینید چه تاثیری بر روی تغییر چهره و استایل تان دارد. با گذشت زمان، رنگی که متناسب با سبک شخصی تان است را پیدا خواهید کرد.

8 راهکار برای اینکه همیشه خوش استایل باشید


الگوها و بافت های مختلف را با هم مخلوط کنید

روزهایی که برای خوش استایل بودن فقط لازم بود کیف دستی تان را با کفش ست کنید گذشته است. متضاد بودن بافت‌ها و طرح های مختلف، به شما احساس خلاق بودن می‌دهد و شما را تبدیل به فردی خوش استایل می‌کند. برای شروع، از طرح های با رنگ خنثی شروع کنید و کم کم، از چیزهای مختلفی استفاده کنید. پارچه های کتان، چرم، حریر، کراوات، شال، روسری و… لباس هایی هستند که باید آن‌ها را برای یکبار هم که شده امتحان کنید. با امتحان کردن این وسایل، می‌آموزید که چه چیزهایی شما را خوش استایل خواهند کرد و چه چیزهایی نه.

8 راهکار برای اینکه همیشه خوش استایل باشید


نتیجه گیری

برای اینکه ظاهری خوش استایل داشته باشید، باید اصول خاصی را رعایت کنید و راه های زیادی را امتحان کنید تا سبک شخصی تان را پیدا کرده و پوشش بهتری داشته باشید.

در این صفحه، ۸ راه برای خوش استایل بودن را معرفی کردیم. با پیروی از این متد‌ها، می‌توانید همیشه ظاهری خوب و آراسته داشته باشید.

امیدواریم با مطالعه این صفحه، به خوبی با راه های خوش استایل بودن آشنا شده باشید…


منبع:

https://www.masterclass.com/articles/fashion-tips-to-ensure-you-always-look-stylish#want-to-learn-more-about-unleashing-your-inner-fashionista


در انتها امیدواریم که از مطلب « ۸ راهکار برای اینکه همیشه خوش استایل باشید » خوشتان آمده باشد و نکات خوبی را از آن آموخته باشید. برای مشاهده‌ی سایر مطالب می‌توانید به سامانه جامع سلامت و بهداشت هوران مراجعه کنید.

بشتر ببینید
آرایش داماد/ 6 نکته از اصلاح مو تا گریم صورت

۱۹ , آبان ۱۳۹۹
یکدوسهچهارپنج
Loading...
در حال حاضر شما در وب سایت عضو نیستید