۶ مزیت و ۶ عیب عمل جراحی بینی-هوران

۶ مزیت و ۶ عیب عمل جراحی بینی

امروز و در جوامع امروز زیبایی و زیباتر شدن به‌عنوان یک اصل شناخته شده در نظر گرفته می‌شود که بسیاری از افراد به طور دائم در حال تلاش برای زیباتر شدن و زیباتر جلوه دادن می‌باشند.

در میان افراد خواهان زیبایی برخی اقدام به عمل‌های جراحی زیبایی می‌کنند اما برخی دیگر سعی دارند که با روش‌های طبیعی نقش و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی خود داشته باشند و بتوانند درصد زیبایی خود را بالا برند. یکی از عمل‌های جراحی بسیار محبوب عمل جراحی بینی  می باشد.  این عمل یکی از عمل‌های پرطرف‌دار در جهان محسوب می‌شود که هر سال درصد بسیار زیادی از عمل‌های جراحی را به خود اختصاص می‌دهد.
عمل‌های جراحی در کنار مزایایی که دارند معایبی نیز دارند در این مقاله سعی داریم شما را با چند معایب و چند مزایای عمل جراحی بینی آشنا کنیم.


مزایای عمل بینی

در ادامه به بررسی مزایای عمل جراحی بینی می‌پردازیم، مزایایی که هر کدام در جای خود تاثیر خاصی روی مخاطبان عمل جراحی بینی گذاشته است.

6 مزیت و 6 عیب عمل جراحی بینی


زیبا تر شدن چهره

یکی از دلایل اصلی انجام عمل‌های زیبایی دستیابی به زیبایی بیشتر و زیباتر جلوه دادن می‌باشد که معمولاً مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته و بسیاری از افراد خواهان انجام عمل‌های زیبایی برای زیباتر شدن چهره می‌باشند. بینی نقش و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره فرد دارد بنابراین با خوش فرم بودن بینی فرد می تواند زیبایی خود را بسیار بیشتر کرده و درصد زیبایی خود را بالا برد.


رفع پل

داشتن قوس و یا پل بینی یکی دیگر از دلایلی می باشد که فرد برای رفع آن اقدام به عمل جراحی بینی می‌کند و سعی دارد تا با انجام جراحی این پل را رفع نمایند و نقش و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره خود داشته باشد. می‌توانیم بگوییم یکی از مزایای جراحی بینی رفع پل بینی و زیباتر شدن فرم بینی می باشد.

بشتر ببینید
آیا بوتاکس دردهای میگرنی را کاهش می دهد؟

رفع انحراف ها

عمل جراحی بینی  میتواند نقش و تاثیر بسیار زیادی در رفع انحراف‌ها نیز داشته باشد و در کنار زیباتر شدن و فرم پذیری یک مینی انحراف‌های بینی را نیز رفع نماید. رفع انحراف ها یکی از دلایلی می باشد که بسیاری از افراد را ترغیب می‌کند که نسبت به عمل‌های جراحی اقدام کرده و با انجام عمل بینی نقش و تاثیر بسیار زیادی در رفع انحراف‌های خود و همچنین زیباتر شدن چهره خود داشته باشند.

 


بالاتر رفتن اعتماد به نفس

زیبایی می‌تواند نقش و تاثیر بسیار زیادی در بالا رفتن اعتماد به نفس فرد داشته باشد و اعتمادبه‌نفس فرد را بالا ببرد. جراحی‌های زیبایی می‌تواند با بالا بردن درصد رسید مایه فخر و زیباتر شدن او نقش و تاثیر بسیار زیادی در بالا رفتن اعتمادبه‌نفس و عزت‌نفس او داشته باشند.


معایب

عمل جراحی بینی معایب خودش را هم دارد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت


هزینه زیاد

می‌توانیم بگوییم یکی از اصلی‌ترین معایب عمل جراحی بینی  هزینه بالای آن می‌باشد. حصین مالایی این جراحی موجب شده‌است که بسیاری از افراد توان انجام این جراحی را نداشته باشند و یا برای انجام این جراحی نیاز داشته باشند که وام بگیرند.


تنگی نفس

بسیار دیده شده است که افرادی که بینی جراحی شده دارند بسیار بیشتر از سایرین دچار تنگی نفس و مشکلات ریوی می شوند. ابتلا به تنگی نفس به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین معایب عمل جراحی بینی  شناخته می شود و دقت و توجه بسیار زیادی به آن صورت می‌گیرد.


حالت بینی

بسیار دیده شده است که افراد پس از انجام جراحی بینی دچار پشیمانی شده و رضایت کافی از بینی جدید خود ندارند. می‌توانیم بگوییم اصلی‌ترین دلیل عدم رضایت آن‌ها عدم تطابق بینی جدید با اعضای صورت آن‌ها می باشد.

بشتر ببینید
تفاوت بین فاصله اجتماعی و خودقرنطینگی در چیست؟

نیاز به ترمیم

یکی دیگر از معایب عمل جراحی بینی  نیاز به ترمیم می‌ باشد. بسیار دیده شده‌است که بسیاری از افرادی که به انجام عمل بینی اقدام می‌کنند پس از مدتی نیاز به ترمیم بینی پیدا کرده و برای چندین بار دیگر نیازمند جراحی و ترمیم می شوند.

جراحی بینی

 


گذشت سن

افرادی که بینی جراحی شده ای دارند پس از گذشت سن کم کم حالت بینی خود را از دست داده و زیبایی صورت خود را ازدست می‌دهند.

به این نکته توجه کنید که بینی برخی از افراد به عمل های جراحی نیاز نداشته و ممکن است در صورت انجام عمل‌های جراحی چهره فرد زیبایی خود را از دست دهد.


خطر مرگ

یکی دیگر از خطراتی که در هنگام جراحی بینی ممکن است فرد را تهدید کند مرگ می‌باشد زیرا عمل جراحی بینی  یکی از عمل‌های سخت محسوب می‌شود و ممکن است که موجب آسیب‌دیدگی فرد و یا حتی مرگ او شود.

6 مزیت و 6 عیب عمل جراحی بینی


به این نکته توجه فرمایید که امروزه روش‌ها و فنون جدید و تکنولوژی‌های روز دنیا کمک جراحان بینی آمده‌است و به آن‌ها این امکان را داده است که بدون انجام جراحی بتواند نقش و تاثیر بسیار زیادی در فرم دهی بینی فرد داشته باشند. این فناوری توانسته است در مدت‌زمانی کوتاه طرف‌داران بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد. بسیاری از افراد خواهان انجام فرم دهی به بینی بدون انجام جراحی می‌ باشند.


دیگر از نکاتی که باید به آن دقت و توجه کافی داشته باشید این است که برای انجام عمل جراحی بینی  یک متخصص حرفه‌ای و ماهر مراجعه کنید. مراجعه به یک متخصص ماهر و حرفه‌ای می‌تواند نقش و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره فرد و موفقیت‌آمیز بودن عمل او داشته باشد.

بشتر ببینید
10 باید و نباید برای زیبایی پوست صورت

بنابراین توصیه می‌شود که قبل از اقدام برای عمل‌های جراحی شناخت و اطلاعات کافی درباره این عمل‌ها و همچنین متخصص موردنظر به دست بیاورید و با انجام عمل‌های زیبایی توسط یک پزشک متخصص و کارآمد بتوانید نقش و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی چهره خود داشته باشید و زیبایی را به چهره خود هدیه دهید.


نتیجه گیری

شناخت مزایا و معایب عمل جراحی بینی  می‌تواند نقش و تاثیر بسیار زیادی در تصمیم‌گیری شما برای انجام این عمل و یا عدم انجام آن داشته باشد و به شما کمک کند که با اطلاعات و شناخت بیشتری نسبت به انجام این جراحی‌ها اقدام نمایید و بتوانید با به کارگیری روش‌ها و متدهای روز دنیا زیبایی را به چهره خود هدیه داده و با بالاتر بردن درصد زیبایی خود نقش و تاثیر بسیار زیادی در بالا رفتن اعتمادبه‌نفس خود داشته باشید و اعتماد به نفس خود را به طور چشمگیری افزایش دهید.


هر آنچه به یک جراح زیبایی ماهر می‌تواند بسیار مؤثر باشد و از عوارض جراحی بینی به طور چشمگیری بکاهد و مینی شمارا بنتون اوانس و نیاز به ترمیم دوباره جراحی کند و همچنین زیبایی و زیباتر شدن را به چهره شما هدیه دهد.


در انتها امیدواریم که از مطلب «مزایا و معایب جراحی بینی» خوشتان آمده باشد و نکات خوبی را از آن آموخته باشید. برای مشاهده‌ی سایر مطالب می‌توانید به سامانه جامع سلامت و بهداشت هوران مراجعه کنید.


۱۵ , مهر ۱۳۹۹
یکدوسهچهارپنج
Loading...
در حال حاضر شما در وب سایت عضو نیستید