۳ روش ویژه برای خوش عکس شدن آقایان-هوران

۳ روش ویژه برای خوش عکس شدن آقایان

خوش عکس بودن برای مردان دقیقا مانند زنان دشوار است. این اصلا احساس خوبی نیست که با عکسی که صورت خوب شما را منعکس نمیکند، خاطرات خود را مرور کنید؛اما با صرف کم مقداری از توجه به حالت چهره،ژست عکاسی و ظاهر عمومی ، شما میتوانید خود را در تمامی عکس ها برجسته بسازید و با انجام آنها خوب به نظر برسید.

خوش عکس


روش اول از سوم:صورت خود را نمایان کنید

برای دوربین خالصانه لبخند بزنید

سعی نکنید که دندان های زیرین خود را نشان دهید،درحالی که این میتواند توجه اضافی به دهان شما جذب کند و آن را در عکس ها بزرگتر جلوه دهد.جدا از این، درباره ی فکر کردن به آن سخت نگیرید و تنها سعی کنیدبیشترین لبخند شاد اصلی خود را نشان دهید.اگر خود را در عکس ها پیدا میکنید در حالی که همچنان به طور ناجوری میخندید سعی کنید واژه “س” را به جای واژه “چ” لب خوانی کنید، چرا که این لبخند طبیعی روی شکل لب ها درست میکند.

 

.اگر میخواهید بهترین خنده ی خالص خود را به نمایش بگذارید،قبل از گرفتن عکس، به خودتان یک جوک بگوئید و یا به موضوعی خنده دار فکر کنید و صورت شما به صورت طبیعی روشن خواهد شد.

.هنگام لبخند زدن،با دقت زبان خود را پشت دندان ها قرار دهید که این میتواند به لبخند شما کمک کند در عکس ها بیشتر سرشار از خلوص باشد.

3 روش ویژه برای خوش عکس شدن آقایان


موهای سر خود را مرتب کنید و موهای صورت خود را تمیز کنید

این خیلی با اهمیت است که در عکس ها آراسته به نظر برسید و همچنین در لحظه لحظه ی زندگی خود عالی باشید.مطمئن شوید که موی صورت شما به صورت مرتب ، تنظیم شده است و از یک ریش تراش برقی برای تراشیدن هرگونه موی زائد و ناصاف استفاده کنید.

.اگر شما موی بلند دارید ، سعی کنید که آن از صورت خود دور نگاه دارید و آن را به حالت دم اسبی و یا مدلهای روز مردانه در بیاورید و به این وسیله از اینکه جلوی شکل های صورت شما را بگیرد، دور نگه دارید.

.اگر شما از پیش میدانید که قرار است در آینده از خود عکس بگیرید، به اصلاح موی سر توجه کنید تا اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

بشتر ببینید
9 حقیقت در مورد سلامت و زیبایی مردان

نگاه خود را از دوربین بگردانید تا نیمرخ خود را نشان دهید

رو به رو شدن با دوربین به صورت مستقیم میتواند خط چانه شما را از آنچه که بیشتر در زندگی واقعی هست، متفاوت تر نشان دهد.سر خود را ۱۰ الی ۱۵ درجه از طرف دوربین بچرخانیدچانه و خط فک شما با اصالت تر جلوه میکند و شما یک نمای صادقانه در تصویر خواهید داشت.

.شما همچنین میتوانید برای گرفتن نتیجه مشابه اندکی سر خود را به پایین متمایل کنید.این کمک میکند که تمرکز را از صورت خود بگردانید و چانه خود را نمایان کنید.


از نگاه مستقیم به لنز دوربین هنگام عکس گرفتن ، اجتناب کنید

حالت مستقیم در عکاسی میتواند ادراک سوژه را رازآلود و مبهم بسازد.در حالی که با دوبین رو به رو شده اید یا نگاه خود را به طرف دیگر برگردانده اید، منحرف ساختن نگاه خیره خود از لنز دوربین ها میتواند تاثیر شگفتی بر بیشتر نشان دادن شما در “بودن در لحظه” بگذارد و توجه بینندگان را به حالت های دیگری از صورت شما، به غیر از چشم ها جلب کند.


بر اساس نظم از پوست خود مراقبت کنید

مراقبت های پوستی روشی است که آقایان عادت دارند بخاطر خشن بودن از آن بگذرند، اما این مهم است که صورت تمیز شسته شده داشته باشید و به لکه ها و علائم پوستی توجه کنید.در عصر تکنولوژی که دوربین هایی با کیفیت   HD در جیب هر کس یافت میشود، حتی مشکلات کوچک میتواند بطور برجسته در عکس ها جلوه کند.

.به این فکر  باشید که یک شست شو دهنده صورت روزانه(Daily Wash) بخرید و یا توجه بیشتری به مالش صورت خود زیر دوش، هر باره و هرروزه داشته باشید.شما خود تعجب خواهید کرد از اینکه چگونه شرایط پوست شما در عرض تنها چند هفته بهبود پیدا خواهد کرد.


روش دوم از سوم: به پوشش خود رسیدگی کنید

لباس هایی را بردارید با ظاهر شما همخوانی دارد

گرفتن عکس با تیشرت سفید،لباس زیر و دمپایی هیچ لطفی در بازی خوش عکسی ندارد.چیزهای متفاوت را امتحان کنید.سعی کنید لباس هایی پیدا کنید به خوبی با لباس هایی که از پیش دارید همخوانی داشته باشد و از امتحان چیزهای جدید نترسید.گاهی تنوع، نمک زندگی است.

.نحوه پوشش میتواند آسان ترین راه برای ارتقا ظاهر شما در جمع باشد، اما برای اینکه شما را خوش عکس بسازد،همیشه کافی نیست.

بشتر ببینید
3 راهنمایی برای اصلاح صورت مردان

.پوشیدن لباس هایی که که شما در آن در احساس اعتماد به نفس و خوش تیپی بکنید بسیار مهم تر از پوشیدن لباس های مد روز میباشد.


رنگ  هایی انتخاب کنید که سیمای شما را نمایان کند

به عنوان مثال اگر شما موهای قرمز دارید، باید از امتحان کردن سبز و آبی دوری کنید، با وجود اینکه که این رنگ ها با نارنجی ناسازگار است با این حال رنگ هایی مثل قهوه ای و خاکستری با رنگ موی شما تداخلی ایجاد نمیکند.اگر شما پوست روشن دارید،رنگ های تیره به خوبی با رنگ چهره شما هماهنگی ایجاد میکند، در حالی که اگر شما پوست تیره دارید ، رنگ روشن میتواند تاثیر مشابهی ایجاد کند.

.لباسهای سفید و رنگ های روشن تر باعث میشوند که کسی که آن ها را به تن میکند را بیشتر برجسته بکنند و برای مردان استخوانی و باریک اندام پیشنهاد میشود.

.لباس های سیاه و رنگ های تیره تاثیر لاغرکننده دارند،و برای مردان سایز بالا و هیکل گنده پیشنهاد میشود.


ظاهر جدید را امتحان کنید و در حالی که هیچکس شما را نگاه نمیکند تمرین ایستادن مقابل آینه را انجام دهید

اگر شما خرید یک لباس جدید را انجام دادید، موی تان را بطور متفاوتی اصلاح کردید و یا تنها میخواهید گروهی از ظاهرها و ژست های جدید را در آینه امتحان کنید، ابتدا ببینید خودتان به پیش چشم خودتان چگونه به نظر میرسید قبل از اینکه این را به درون دنیای بیرون ببرید.

خوش عکس


روش سوم از سوم:ژست عکاسی خود را عالی کنید

با اعتماد به نفس بایستید و شانه های خود را عقب دهید

تا آنجا که میتوانید صاف و بلندقامت بیاستید و سینه های خود را به آرامی با شانه های خود عقب قرار دهید.این شما را در عکس ها بلندتر و اما همچنین قوی تر نشان میدهد؛چنان که سینه های برجسته و طرز ایستادن درست میتواند باعث تصور حس اعتماد به نفس بشود.

.داشتن وضع ایستادن درست برای ظاهر ساختن اعتماد به نفس و خوش عکسی در دوربین ضروری است.هر روز تمرین کنید تا حالت ایستادن خود را درست کنید، نه فقط برای عکاسی بلکه همچنین برای سلامت فیزیکی خودتان.

بشتر ببینید
با ۳ نوع تزریق به صورت آشنا شوید

در عکس ها گروهی خیلی نزدیک دوربین نیاستید

در عکس های گروهی، فردی که در جلو قرار میگیرد ، همیشه به نسبت سایر دوستانش بزرگتر جلوه خواهد کرد حتی اگر در واقعیت اینگونه نباشد.

.به عنوان جایگزین، اگر شما فرد کوتاه تری هستید، نزدیک ایستادن در مقابل دوربین شما را بیشتر نمایان میکند.فرد هیکل بزرگ تر همیشه باید تلاش کند در عقب بیاستد.


تا حد امکان عکس ها را از بالا بگیرید

از فردی که عکس میگیرید بخواهید که سرپا بیاستد در حالی که شما نشسته هستید.گرفتن عکس از زیر میتواند افراد را حجیم نشان دهد و گردن شما را کلفت تر جلوه دهد، در حالی که عکس گرفتن از بالا میتواند این را کاهش دهد و توجه را به فک و چانه شما جلب کند.

.اگر شما سلفی میگیرید،آن را مستقیم نگیرید.در عوض موبایل را به آرامی از خط چشمان خود بالا ببرید و سر خود را به سمت دوربین خم کنید تا تاثیر مشابهی بگیرید.


سعی کنید کلیک دوربین را پیش بینی کنید و از قبل پلکتان را زده باشید

پلک زدن هنگام عکاسی اولین گزینه برای خراب کردن خودتان پیش دوربین میباشد.سعی کنید مدت زمانی قبل از لحظه آماده شدن برای عکس گرفتن پلک بزنید و به این شکل میتواند خودتان هم زمان و هم شرم تان را حفظ کنید تا مجبور دوباره عکسی دیگر بگیرید.


نتیجه گیری

در عصر تکنولوژی هر کس دوربین با کیفیتی در قالب موبایل در جیب خود دارد و عکاسی با زندگی روزمره انسان ها گره خورده است.داشتن عکس های باکیفیت و خوش تیپ باعث میشود از مرور خاطرات گذشته احساس لذت بیشتری بکنید.درباره اینکه چطور میتوانید در عکس هایتان ، خوش عکس باشید بحث کردیم که برخی به رسیدگی به سلامت و بهداشت مربوط است و تکنیک هایی در رابطه با ژست گرفتن در مقابل لنز دوربین برایتان مطرح کردیم.با رعایت نکات خود میتوانید در زمانتان با اجتناب از عکاسی مجدد از یک جهت صرفه جویی کنید.


منابع:

https://www.psychologies.co.uk/self/try-this-and-smile.html

http://www.executivestyle.com.au/a-mans-guide-to-looking-good-in-photos-2th3z

https://www.wikihow.com/Be-Photogenic-Men


در انتها امیدواریم که از مطلب «۳ روش ویژه برای خوش عکس شدن آقایان» خوشتان آمده باشد و نکات خوبی را از آن آموخته باشید. برای مشاهده‌ی سایر مطالب می‌توانید به سامانه جامع سلامت و بهداشت هوران مراجعه کنید.


۱۸ , مهر ۱۳۹۹
یکدوسهچهارپنج
Loading...
در حال حاضر شما در وب سایت عضو نیستید