۳ روش برای جوان تر شدن آقایان!-هوران

۳ روش برای جوان تر شدن آقایان!

جوان تر به نظر رسیدن راحت است اگر شما بخواهید چند تغییر کوچک در ظاهر و سبک زندگی خود ایجاد کنید.با انتخاب یک مدل موی مد روز تر و به روز رسانی کمد لباس خود به رساندن آن به با مد های جدید.پوست صورت خود را را مرطوب کنیدو دندان ها خود را سفید نمائید در نتیجه صورت شما درخشندگی جوانی خود را حفظ کند.

اگر شما میخواهید قول بدهید که جوان تر به نظر برسید، با یک رژیم غذایی سالم بخورید ، به صورت منظم ورزش کنید ، و بر روی طرز ایستادن خود کار کنید و صاف بایستید.طرز فکر خود را تغییر بدهید و خود انگیخته باشید که بهترین روش جوان ماندن در قلبتان است و بیشتر جوان شدن از چیزی که واقعا هستید.

این را در ذهن خود داشته باشید ، که قطعا در پیر شدن هیچ چیز بدی نیست و حتی بسیاری از مردم جوان تلاش زیادی میکنند تا مسن تر جلوه کنند.


روش اول از سوم:ظاهر خود را تغییر دهید.

یک مدل موی مد روز تر انتخاب کنید که مناسب صورت شماست

اگر موهای شما از یک طرف بلندتر است ، یک کف دست ژل یا کرم مو و براق کننده می تواند یک روش عالی برای به روزرسانی موهای شما باشد،بدون اینکه در ظاهر خیلی تلاش کنید. اگر موهای شما کوتاه تر است یا تا حدی طاس هستید، کوتاه و بلند کردن(سایه زنی مو) انتخابی مناسب و راحت است.

. اگر شما طاس هستید و خط موی شما به طرز چشمگیری کاهش یافته است ، سعی کنید با آن کنار بیائید و کافی ست موهای خود را بتراشید. موهای خود را تراشیدن مثل یک انتخاب آگاهانه به نظر میرسد و اینکه نمیخواهید چیزی را پنهان کنید.

جوان

. زمانی که برای اصلاح موی خود یک مدل جدید را انتخاب میکنید به حالت صورت خود توجه کنید.کوتاه کردن موی زیاد و کچل کردن آن با صورت های کشیده به خوبی کار نمیکند ، در حالی که یکدست کردن موی خود در حالی که صورت مستطیلی داشته باشید به آن سازگار نیست.


 موهای خاکستری خود را رنگ و یا اصلاح کنید تا ظاهر موهای خود را جوان نگاه دارید

اگر شما مقداری موهای خاکستری دیدید آن ها را اصلاح نمائید.اگر مقدار زیادی از موهایتان به سرعت در حال خاکستری شدن است به یک سالن آرایشی بروید و موهای خود را بر شبیه شدن به زمانی که جوان تر بودید رنگ نمائید.همچنین شما میتوانید خود یک رنگ مو تهیه کنید اما انجام دادن کار رنگ کاری موی با کیفیت به تنهایی کار دشواری خواهد بود علی الخصوص وقتی قبلا این کار را انجام نداده باشید.

.اگر شما به دنبال جلب نکردن توجه ها به خود نیستید، از رنگ کردن موهای خود به رنگ روشن و رنگ های غیر طبیعی اجتناب کنید.


کمد خود را با لباس های مناسب روز به روزرسانی کنید

به سمت کمد خود بروید و لباس هایی که تاریخ آن ها گذشته را شناسایی کنید.آن ها را اهدا کنید و کمد خود را آپدیت کنید.به فروشگاه بروید و شلوارهای کمی تنگ،کت و شلوارهای شیک و پیراهن های جدید بردارید.در هر صورت لباس های خود را بوسیله دور ماندن از لباس هایی که به وضوح برای افرادی ۱۰ سال بزرگتر از سن شما طراحی شده ، مناسب روز نگه دارید.

.شما نباید بخواهید لباس هایی که بخرید که در روی دیگر سکه برای شما بسیار جوانانه است.اگر شما ۴۰ ساله هستید و لباس هایی بخرید که با سلیقه نوجوانان سازگار است ، به نظر خواهد رسید شما به خود خیلی سخت میگیرید.

بشتر ببینید
5 نکته مسواک و بهداشت دندان ها

.برای لباس های اداری ، کراوات های نازک و روشن راهی عالی برای جوان نشان دادن و مدرن بودن است.

.زمانی که نوبت به پوشش سر میرسد از کلاه هایی که لبه کوتاه دارد و به کلاه بیس بالی شهرت دارد دوری کنید.این کلاه ها معمولا با جمعیت سالمند تداعی میشود.


برای مراقبت خوب از پوست تلاش کنید

محافظت کردن از پوست خود آن را سالم تر و جوانتر برای مدت طولانی نشان خواهد داد.به یاد داشته باشید صورت خود را دوبار در روز بشوئید—یک بار صبح و یک بار قبل از خواب.یک مرطوب کننده بعد از شستن پوستتان به آن اضافه کنید، که به صورت شما کمک میکند براق تر جلوه نماید و از چین و چروک ها جلوگیری میکند.شما همچنین باید پوست صورت خود همراه با اسکراب صورت و یا لایه بردار شیمیایی ، چند وقت در هفته لایه برداری کنید.لایه برداری سلول های مرده پوست صورت را حذف میکند و پوستی روشن تر و درخشندگی جوانی به شما میدهد.

.آفتاب میتواند باعث آسیب بیشتر نشان دادن سن شود، پس زمانی که بیرون میرود همیشه از ضد آفتاب استفاده کنید.

.از لوسیون بدن (نوعی پماد شست و شو) هر روز استفاده کنید تا پوست خود را صاف و هیدراته(مرطوب) نگاه دارید.


موی  گوش ، بینی و ابروی خود را اصلاح کنید تا از شر موهای زائد خلاص شوید

همچنین که سن شما بالا میرود، موهای پشت گوش ، و داخل بینی بیشتر رشد میکند و نامنظم میشود.یک قیچی کوچک اصلاح مو بینی بگیرید و هر گونه مویی که از بینی شما بیرون بیرون زده شده ، قیچی کنید.موهای گوش خود را به وسیله ماشین اصلاح مخصوص و یا قیچی سلمانی ، اصلاح کنید.با دقت  ابروی خود را بررسی کنید و هر گونه موی زائد که خارج از جایگاه معمول خود رشد کرده بچینید.

.همچنین به خوبی به پشت گردن خود توجه داشته باشید.این ناحیه را در صورت نیاز بتراشید و یا اصلاح کنید تا گردن خود را صاف و تمیز نگه دارید.

جوان


یک درمان سفید کردن دندان بگیرید تا دندان هایتان را تمیز و براق نگاه دارید

با لبخند درخشان میتوانید با شادابی جوانی و اعتماد به نفس رابطه برقرار کنید.اگر بهداشت دهان شما در طی سال ها مقداری افت کرده است ، خمیر سفیده کننده ی دندان بگیرید و دستورات راهنمایی برچسب را دنبال کنید تا دندان هایتان براق شود.دندان های خود را هرروز مسواک و نخ دندان بکشید تا دندان هایتان سالم و براق بماند.


لکه هایی آفتابی(لک هایی که به علت تابش آفتاب بر پوست ایجاد میشود) را با خدمات حرفه ای پزشکی از بین ببرید

اگر شما هر گونه نشانه آشکار از لکه ی آفتاب پوست دارید، با یک متخصص پوست مشورت بگیرید تا ببینید آیا میتوانید آن ها را پاک کنید.شما ممکن است بتوانید با استفاده از دارو و مالیدن کرم سفید کننده آن ها را حذف کنید.در غیر این صورت شما میتوانید با مراجعه به یک کلینیک جوان سازی پوست آن ها خشک و یا از جا در بیاورید.

.لکه های آفتابی اغلب با لکه های مربوط به کبد اشتباه گرفته میشود.لکه های آفتابی بی خطر هستند اما میتواند بسیار شما از چیزی که هستید سن بالاتر نشان دهند.


با دکتر خود درباره گرفتن بوتاکس(یک داروی تزریقی است که با فلج کردن عضلات باعث از بین بردن خطوط پوستی می‌شود) و یا تزریق ژل صورت صحبت کنید

برای اینکه ببینید آیا شما ممکن است از محصولات پزشکی غیر-تهاجمی(بدون وارد کردن دستگاه به بدن) با دکتر عمومی خود مشورت کنید.تزریق بوتاکس یک روش عالی برای دوباره جوان کردن پوست و صاف کردن چین و چروک ها میباشد.ژل های تزریقی میتواند با تزریق شدن به درون پوست شما آن ها را حجم دهد و یک ظاهر صاف تر کلی درست کند.قبل از مراجعه به کلینیک جوان سازی پوست درباره این گزینه ها با دکتر خود بحث کنید.

بشتر ببینید
علل و درمان کاهش میل جنسی مردان

.اگر شما به اندازه کافی سن بالا نیستید ، گرفتن مقدار زیاد بوتاکس و ژل تزریقی میتواند در واقع تاثیر ناخواسته بر مسن تر نشان دادن شما داشته باشد.


روش دوم از سوم:سبک زندگی خود را تغییر دهید

به طور منظم ورزش کنید تا سالم بمانید و بهترین خود را نشان دهید

حداقل سه بار در هفته به باشگاه بروید و یک روال ورزش منظم ایجاد کنید.اگر شما میخواهید وزن اضافه کنید،تمرین با وزنه را شروع کنید.به عنوان جایگزین ، شما میتوانید به ورزش های سرگرم کننده ی محلی بپیوندید تا ضمن ورزش کردن ، سرگرم هم بشوید.دویدن و تمرین یوگا راه هایی عالی هستند که بدن خود را بدون خطر مصدومیت ورزش های سنگین و رقابتی، ورزش دهید.

.ورزش های هوازی و وزنه زدن سبک استقامتی برای کاهش وزن از ورزش های سنگین مناسب تر است.

.اگر شما یک زندگی پر مشغله را مدیریت میکنید و رفتن به باشگاه برای شما مشکل است،حتی ورزش کردن برای مدت ۱۰ دقیقه میتواند سوخت و ساز شما را افزایش دهد.


یک برنامه غذایی سالم بخورید تا اندام متناسب داشته باشید و وزن اضافه را بسوزانید

شکر مصرف نکنید و شروع کنید به جای نوشیدنی های گازدار و قندی،  آب بنوشید.فقط مقدار کمی گوشت استفاده کنید و بطور کلی فست فود را کنار بگذارید.مصرف تنقلات را کاهش دهید و میزان مصرفی خود در هر وعده را به اندازه مناسب محدود کنید.انواع مختلف سبزیجات و میوه جات به صورت روزانه بخورید تا بدن شما مقدار مواد مغذی که نیاز دارد،تامین کند.

.مردم گرایش دارند وقتی سنشان بالا میرود به طور طبیعی وزن اضافه کنند.این به معنی است با تنها کاهش دادن وزن به راحتی ۵-۱۰ سال جوان تر نشان دهید.


بیشتر بخوابید تا هوشیار بمانید و احساس جوانی کنید

به طور عمومی مردان پیرتر گرایش به حرکت آهسته تر نسبت به مردان جوان تر دارند.یکی از رایج ترین علت های بی حالی کمبود خواب است.حداقل هشت ساعت خواب شبانه داشته باشید تا در طول روز سرحال و هوشیار بمانید.مردم به طور طبیعی شما را جوان تر تصور میکنند ، اگر شما چابک و باهوش باشید.


موقع نشستن و ایستادن صاف باشید تا ترکه ای و با اعتماد به نفس جلوه کنید

با ستون فقرات صاف شده بیاستید، سینه تان را جلو دهید و کمر خود را محکم بگیرید.این میتواند شما را بلندقامت تر و با اعتماد به نفس تر نشان دهد، که باعث جوان به نظر رسیدن شما میشود.زمان نشستن از شل نشستن و قوز کردن اجتناب کنید.راست نشستن باعث تصور قدرت و کنترل میشود ، که میتواند به شما کمک کند بیشتر جوان ظاهر شوید.

.صاف ایستادن همچنین باعث میشود مقدار کمی لاغر تر به نظر برسید، که به  شما کمک میکند جوان تر ظاهر شوید.


مصرف الکل و دخانیات خود را محدود کنید تا از پیری زودرس جلوگیری کنید

مصرف سنگین الکل میتواند به فرایند سن بالاتر شدن سرعت دهد.سومصرف طولانی مدت میتواند به پوست شما آسیب بزند و سلامت شما را تحت تاثیر قرار دهد و با این روش شما را پیرتر جلوه دهد.نیکوتین موجود در سیگار میتواند رگ های خونی پوست شما را تنگ کند و پوست شما و همچنین سنتان را افتاده نشان دهد.مصرف الکل خود را محدود کنید و اگر به سیگار اعتیاد دارید آن را ترک کنید تا از تاثیرات بلند مدت آن پرهیز کنید.

بشتر ببینید
رمزگشایی از 25 ساله به‌نظر رسیدن مرد 53 ساله!

.سیگار کشیدن همچنین باعث چین و چروک میشود که در پیری زودرس اتفاق میافتد.


 روش سوم از سوم:در قلب جوان بمانید

خود را در برابر غذاها،مکان ها و تجربه های جدید قرار دهید

این که احساس پیری بکنید راحت خواهد بود اگر همیشه کارهای تکراری انجام دهید.به رستوران هایی بروید که تا به حال نرفتید و غذاهایی را امتحان کنید که قبلا با آن ها آشنا نبودید.به یک کلاس بروید تا مهارت و کار جدیدی یاد بگیرید.به مکان هایی سفر کنید که قبلا آنجا نبودید.خودتان را در برابر چیزهایی تازه بگذارید که میتواند چشم جهان بین شما باز کند و ذهن شما گسترش دهد.

. زمانی که درباره گذراندن اوقات خود صحبت میکنید این  از منفعت های اضافه ی باز بودن در برابر تجربه های جدید خواهد بود.این همچنین میتواند ظاهر شما را جوان تر بسازد.


داوطلب باشید و اغلب اوقات “بله” بگویید

بطور عمومی مردم پیر بیشتر عادت دارند راه خود را بروند.با تحرک و با انگیزه بودن یک راه عالی برای جوان تر به نظر رسیدن از چیزی که هستید ، میباشد.دعوت های اتفاقی را بپذیرید،زمانی  که افراد از شما میخواهند با آن ها به بیرون بروید ، موافقت کنید، و راه های بیشتری پیدا کنید تا “بله” بگویید تا جوان تر از چیزی که هستید ، بیایید.

. خصوصا زمانی که بحث به پاتوق رفتن و تهیه غذا مطرح است، این مهم است.زمان بعدی که همکاران تان شما را بعد از کار به صرف نوشیدنی دعوت کردند ، بگوئید”بله؛بزن بریم!” تا اینکه بگوئید”ممنون که گفتید، اما امروز نه”.کلمات به سرعت میرساند شما شخص خوبی هستید که برای خوشگذرانی ارزش قائل هستید.

جوانی


واقعیت سن خود را فراموش کنید و از خودتان لذت ببرید

درباره اینکه مردم از شما چه تصوری دارند نگران نباشید.اگر شما بطور دائم نگران این هستید که چگونه به نظر میرسید، مردم تصور میکنند خشک و سخت هستید.به طور کلی مردم جوان تر درباره پنهان کردن سنشان کمتر هوشیار هستند.کار هایی انجام دهید که شما را خوشحال میکند و به نشانگان بالا رفتن سن بی توجه باشید تا احساس و عمل جوانانه داشته باشید.


به فعالیت هایی بپردازید که زمانی که جوان تر بودید از آن ها لذت میبردید

در حالی که این ممکن است متناقض به نظر برسد،انجام دادن چیزهایی که شما از آن ها زمانی که جوان تر بودید لذت میبردید ، به شما یادآور میکند احساس جوان بودن به چه شکلی است.اگر هنوز شما نوار و یا فیلم مورد علاقه خود از دوران جوانی  را دارید، دوباره آن را ملاقات کنید.اگر شما زمانی بسکتبال بازی میکردید اما با گذر زمان از آن دست کشیدید ، یک زمین نزدیک خود پیدا کنید و هر چند وقت یکبار چند توپ پرتاب کنید.


نتیجه گیری

پیر شدن جزو جدایی ناپذیر از زندگی آدمی است.با پرهیز از رفتارهای پرخطر و سبک زندگی سالم میتوان سرعت روند افزایش سن را کاهش داد.بالا رفتن سن بطور کلی مشکل تلقی نمیشود و با روش های مناسب میتوان با آن سازگار شد.به افرادی که میخواهند جوان تر به نظر برسند ، روش های متنوعی مثل تغییر مدل مو و لباس و استفاده از خدمات و محصولات بهداشتی زیبایی و از همه دل را به دریا زدن پیشنهاد میشود.


منابع:

  1. https://www.mensjournal.com/style/10-ways-to-looks-younger-tomorrow-w438523/get-a-real-haircut-w438554/ 
  2.  https://bestlifeonline.com/look-young-in-your-50s/
  3. https://www.wikihow.com/Look-Younger-for-Men

۲ , آبان ۱۳۹۹
یکدوسهچهارپنج
Loading...
در حال حاضر شما در وب سایت عضو نیستید